Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A japán nőknek tenyleg olyan...

A japán nőknek tenyleg olyan szép a bőrük, vagy agyonsminkelik magukat? (:

Figyelt kérdés

pl. ő : [link]


vagy ő: [link]


mert nagyon szép bőrük van... és a szemeik is olyan széépek :O:)


2011. aug. 11. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát ha a külső hatásokat nézzünk, a Nap nagyon előkelő helyet foglal el. Kb. egy szinten van az életmóddal.


Nézd csak meg azoknak az embereknek a bőrét, akik ész nélkül napoztak és szoliba jártak, úgy néznek ki 25 évesen mint egy 40 éves. Nem egy ilyen ismerősöm van.

2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

én nem jarok szoliba, a napon sem töltök orak hosszat...

vlágos bőröm van,csak picit pattis vagyok,de nem nagyon lehet eszrevenni,mert olyan aprok....csak ha vegighuzom rajta ujjaim,akk lehet szinte csak eszrevenni.

hat igen,z mar a genetikan is mulik

2011. aug. 11. 18:15
 13/16 anonim ***** válasza:

A japán nőknek tényleg alapból szép bőrük, sima arcvonalaik és szép egyenes hajuk van.


"szerintem az ázsiai nők a legszebbek... szőrtelenek, szép a bőrük, dús a hajuk, a szemük gyönyörű... "

Na ez viszont kollektívan nem igaz az ázsiaiakra. Menj el Malajziába, Indonéziába, olyan pajeszos, hónalkutyás nők vannak, hogy phejj.. Ráadásul a barnabőrű ázsiak nem is szépek.

2011. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

,,honaljkutyas,,:D

amugy egyetertek,a barnabőrüek nekem sem tetszenek

2011. aug. 11. 18:26
 15/16 A kérdező kommentje:

és nem tudja valaki,h milyen teak jok a bőrre?

hallottam már a csalantearol,de nemtudom,mennyire hatasos.

erdemes lenne kiprobalnom?

2011. aug. 11. 18:29
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom milyen teák jók a bőrre, bocs. :D Viszont az biztos, hogy pl. a mozgás és a jó levegő jót tesz neki, és a napozás is mértékkel.
2011. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!