Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, ekcémás arcbőr....

Nagyon száraz, ekcémás arcbőr. Mit használjak még rá?

Figyelt kérdés

Már megint nagyon félek a téltől. Tegnapelőtt volt az a nagyon szeles idő, és annyira kiszárította az arcomat, hogy az egész vörös foltos. Előző télen ugyanez volt, akkor kaptam rá bőrdokitól egy szteroidos krémet.

Most nem szeretnék ilyenekhez nyúlni, mert öregíti a bőrt...

Mielőtt kimentem a szélbe, jó vastagon bekentem krémmel.


Mit tegyek még? Hogy előzzem meg?


2011. aug. 12. 11:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és elég nehézkes csinálni vele bármit is, mivel allergiás vagyok az illatanyagokra, így csak gyógyszertári krémet és mosdókenőcsöt használhatok rá...
2011. aug. 12. 11:43
 2/9 Joy Turner ***** válasza:
Nekem is ilyen problémáim vannak. A kozmetikusom kevert nekem egy krémet mangalicazsírból, levendulaolajból, és orbáncfűolajból. Elég jó cucc. Érdemes lenne kipróbálnod.
2011. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen illóolajokat sem használhatok, mivel irritatív anyagok, attól meg még durvább lenne az egész :S
2011. aug. 12. 11:46
 4/9 Joy Turner ***** válasza:
Akkor sima mangalicazsír. Nappalra persze ne kend be magad vele, mert csillog villog tőle a bőröd, de éjszakára nyugodtan vastagabban is mázolhatod.
2011. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ha nappalra kenem, lehet tőle valami gond? (pl vannak olyan krémek, amikkel ha napra megyek, kifehéredik ott a bőröm...)


Éjszakára nem akarom ilyen zsírossal kenni, mert beleragad mindenbe

2011. aug. 12. 11:50
 6/9 anonim válasza:
eucerin :)
2011. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joy Turner ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle. Ez sima disznózsír. Nincs benne semmi fényérzékeny anyag. Csak nem szép mikor tiszta zsír az ember bőre. Ha meg olyan lesz egy kicsit a párna akkor mi van? Le cseréled a huzatot és kész.
2011. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak 1 huzat van a párnámra, mert ilyen speciális párna, a nyakam miatt...
2011. aug. 12. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

2 dolog.

1. Anatómiai párnára is lehet külön huzatot kapni ma már nagyon sok helyen. ;)

2. Skin-cap sprayt próbáltad már? Nem olcsó, de sok ismerősöm esküszik rá (én még nem próbáltam, ilyen problémám szerencsére pont nincs).

2011. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!