Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jók az olcsó arckréme...

Mennyire jók az olcsó arckrémek mint pl:a soliteint, Estrea?

Figyelt kérdés
4-5000ft-os krémre nincs pénzem(Eucerin).A níveától és a Héliától pattanásos lettem pedig nem vagyok pattanásos típus és kiis öregedtem belőle.
2011. aug. 12. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az arcra nem ajánlatos rossz minőségű krémet kenni de az AVON-tól egész jó arckrémeket lehet venni pl: AVON Care Extra Firming Face Cream 700 Ft körül van! Ez bevált
2011. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Estrea nekem egyáltalán nem volt jó, de a Soliteint cuccai nem rosszak.
2011. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsővel nem értek egyet, azért mert valami olcsóbb, nem jelenti azt hogy rosszabb lenne. A soliteint magyar kézben van, szerintem jók a termékeik és csak azért olcsóbb mert kevésbé ismert.
2012. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Soliteintet ajánlom mert nagyon olcsók és kb. mindenhol lehet kapni . Hihetettlenűl csodákat tesz
2012. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!