Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ha az én helyemben...

Lányok, ha az én helyemben lennétek milyen márkájú hajvasalót vennétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
remington, babyliss
2011. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
remington olcsótól a drágáig nagyon jó mind
2011. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én úgy voltam hogy vegyünk egy középkategóriásat, de nagyon rossz volt. Majd kaptam egy baybiliss hajformázót azt sme szerettem. Most kaptam egy lcd kijelzős remingtont 10ezerét. szerintem ilyet vegyél és ne sajnáld érte már azt a pár ezret mert sokkal jobb minőséget kapsz mint az olcsóbb társai.

15/L

2011. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én tudom ajánlani a Belissima Imetec -et.Nekem is ilyen van,az enyémet 6000Ft-ért vettem,de van amelyik ennél a típusnál többet tud,persze az drágább. :)
2011. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GA.MA nekem bevált, nagyon jól vasal, még extra göndör hajat is. Tartósságát nem nagyon tudom összehasonlítani más hajvasalókkal, mivel az én hajam nagyon göndör, más hajvasaló ki sem vasalta:/ Ezzel viszont 3napig szép, egyenes hajam van :)
2011. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!