Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő hosszú egyenes...

Derékig érő hosszú egyenes hajam van, mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés

Mindig csak össze fogom nem tudok vele mit csinálni, nem szeretem be fonni mert egyszer le lett vágva fokozatosra és ahogy fonom folyamatosan ki jönnek a tincsek. Hogyan tudnám másképpen összefogni vagy feltűzni így a mindennapokba?

Vagy jobb lenne ha levágatnám kb. vállig érőre és azt jobban lehetne kezelni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 13. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem göndöríteni tudnád, vagy nemtudom. nem nagyon értek az ilyenekhez. főleg így kép nélkül nem merem azt mondani, hogy vágasd le, mert lehet szarul állna
2011. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha szereted h hosszú a hajad,akkor nem kell vállig érőre vágnod,de az olyan hosszú haj,mint neked szerintem már nem szép,vágass belőle egy 15-18 centit,vagy ha bátor vagy többet,és hidd el,jobban fogsz kinézni
2011. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy csomó érdekesen kinéző, jópofa, és egyszerűen elkészíthető konty létezik. Keress rá a gugliban. Tutira találsz jó dolgokat.

Mellékesen megjegyzem: a helyedben kipróbálnám a Sailor Moon style-t. :) (Két kis konty a fej két oldalán, és mindegyikből jön le még egy lófarok. Szerintem aranyos)

2011. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!