Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan hidratálót keresek ami...

Olyan hidratálót keresek ami nem zsírosítja a bőrt. Avonos termékek közt van ilyen?

Figyelt kérdés

Már próbáltam egy párat,Nivea,Balea meg még sok mást,olcsóbb és kissé drágább krémek közül is(kb. 4000ft-ig)egyk sem használt,mert pattanások jöttek ki pár használat után.

Ti mit használtok?Avonból esetleg megéri?Nincs túl sok pénzem rá,olyan 3000-4000ft maximum.


2011. aug. 13. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Pfff... szerintem az avonos vackoknál az is jobb, amit a százforintosban árulnak.


Müllerben vettem Cadea Vera arckrémet, láthatóan szebb tőle a bőröm, és egyáltalán nem zsírosodik, szóval elégedett vagyok vele.

Cirka 700 forint egy tégely krém, több korosztálynak, nappali, éjszakai, és pattanásos bőrre való kencéik is vannak. Nem volt kérdés, de az illata is kellemes, ami nekem elég fontos szempont.

2011. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

700ft tényleg nem nagy pénz érte,kipróbálom.

Egyébként az Avont azért írtam,mert anya régóta használja a ránctalanítóit és letagadhatna jó pár évet.

Gondoltam hátha jó valamelyik hidratáló is.

Egyébként a hajápolós termékeik is bejönnek,de kinek mi:)

köszönöm a választ,még írhattok.

2011. aug. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!