Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak,16éves vagyok...

Mit csináljak,16éves vagyok és a hajam annyira erős, hogy nem tudok vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Fekete, sűrű, erős hajam van. Mindig rövid mivel ha megnő, nagyon bután néz ki. Úgy irigylem azokat akiknek olyan könnyen állítható haja van.
2011. aug. 14. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
+ ha egyszer beállítom valahogy alig áll vissza. (pl.: elalszom éjszaka.)
2011. aug. 14. 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Hajmosás után tegyél rá balzsamot vagy pakolást,vasald ki a hajad attól gyengébb lesz a hajad :)
2011. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
milyen balzsamot/pakolást ?:/
2011. aug. 14. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:

nézz fel pár oldalra és hajtípusodnak megfelelő terméket válassz!


[link]

2011. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ohh mit meg nem adnek hogy nekem ilyen hajam legyen. szivesen cserelnek
2011. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves :))
2011. aug. 16. 21:33
 7/9 anonim válasza:
Hajmosás után tegyél rá hajhabot és javaslom neked a ritkittatást fodrásznál :) jobbat nem tudok esetleg még jó erős hajlakk :)
2012. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

És mindenekelőtt legyél rá büszke! El sem tudod hinni, hány ember szenved az ellenkezőjétől: kopaszodnak,vagy nagyon gyenge hajuk van.

Én a helyedben megnöveszteném derékig érőre. Kibontva hordanám mindenhol. (Igazából ezt is teszem, nekem is erős hajam van)

A ritkítás tényleg jót tesz, ha már nagyon húzza a hajbőröd, szerintem a pakolás nem sokat ér (persze lehet, hogy tévedek).

2012. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem.hát.ami biztos az az, hogy nem fogom megnöveszteni derékig és kibontva hordani.:D
2012. febr. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!