Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell ápolni, egy tetoválást?

Hogy kell ápolni, egy tetoválást?

Figyelt kérdés

Augusztus végére szeretnék tetoválást csináltatni magamnak,mindakét csuklómra.. Azt mondta a barátnőm hogy ha meglesz,nem érheti szappan,se túsfürő... akkor hogy fürödjek? vagy... még krémezni sem krémezhetem? és meddig "gyógyul"? mármint...meddig fog fájni? és mivel tudom enyhíteni a fájdalmat?

ha meglesz a tetkóm,mit hogy kell csináljak? köszönöm a válaszokat. ^^

L/17


2011. aug. 14. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt ott is elfogják mondani, ahol csináltatod, és minden tetoválós oldalon fent van. Például: [link]
2011. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem akkora fajdalom h enyhiteni kene, de majd a tetkos mindent elmond... jah kb 2 hetig nem erheti viz!! kremezni meg ebben az idoszakban kell!!! ne parazz mar! a baratnod meg ne kerdezgesd, mert semmit nem tud rola!
2011. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oksii. én úgy halottam hogy vagy curiosa,vagy körömvirág krém is jó rá. jó?
2011. aug. 15. 02:36
 4/4 anonim ***** válasza:
bepantent használj, ne kísérletezz! Meg fogod bánni...
2011. aug. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!