Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú sötétbarna (nem festett...

Hosszú sötétbarna (nem festett) hajam van. Az utóbbi egy hónapban viszont észrevettem, hogy néha van olyan kihullott hajszálam, ami szőke színű, majdhogynem fehér. Ez mitől lehet? Kezdek őszülni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Csak kihullott hajszállnál vettem észre fésülködésnél, kb. 5-6szor.
2009. ápr. 14. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szokott őszhajszála lenni kortol függetlenül :)

De van akinek nagyon korán elkezd őszülni a haja, de ez most nem azt jelenti, hogy neked is csak van ilyen is :)

2009. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy a fésűn alapból volt szőke hajszál
2009. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rocker vagy metalista vagy? :)
2009. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heavy, trash, death és black metalt hallgatok, bár néha hard rockot is. :) De nem hiszem, hogy ettől "őszültem" volna meg. :D Egyébként elképzelhető, hogy a fésűből van a szőke hajszál, bár elvileg csak én használom, de majd rákérdezek. :) De volt olyan, hogy nem fésülködés közben hullott ki szőke hajszál, de ha jobban belegondolok belekerülhetett véletlenül a hajamba. :) Na majd ezentúl megfigyelem. :)
2009. ápr. 14. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

szia ismét! 13:28-as vagyok.

Hm.., akkor jól gondoltam, hogy metált hallgathatsz, bár ez abszolút nem jön oda a kérdésedhez....elképzelhető, hogy attól őszülnél :D

áá, csak viccelek, én is ilyen zenét hallgatok, és még szerencsére nem kezdtem el őszülni :)

2009. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!