Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke melír barna hajba...

A szőke melír barna hajba mennyibe fog kerülni fodrásznál ha csak az anyagokat számoljuk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy milyen anyag. láttam már olcsó fodrásznál nagyon minőségi anyagot, meg láttam már csillivilli szalonban kallost. nem tudod mivel dolgozik a fodrász? egyébként az anyag 2000 ft körül van, és ne felejtsd el a sok finishterméket, sampont, pakolást, fóliát.
2011. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fú nem tudom mivel dolgozik. De amúgy nem fóliásra megyek, hanem sapkásra valószínű, hozzá tartozik, hogy nagyon sok hajam van, mondta a fodrász, hogy minimum 2 és fél óra lesz.. Szóval sztem ez is számít.
2011. aug. 27. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
a sapkás hamarabb megvan. miért az anyagár érdekel?:)
2011. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Mert rokon csinálja és eleve pénzt nem szokott semmiért kérni, de ez elég bonyolult lesz, szóval gondoltam megérdeklődöm, hogy jól készüljek pénzügyileg :D Amúgy ma voltam bent nála beszélni és a sapkásat ajánlotta, mondta, hogy szerinte nagyon szép lesz, amit kigondolt. Csak 2 árnyalattal világosabb kisebb tincseket rakatok bele :)
2011. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hupsz, más volt bejelentkezve a gépnél, na mindegy, a lényeg ott van :)
2011. aug. 29. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az tényleg nagyon szép, fénymelír :) remélem szereti fogod. szerintem 2-3 ezer ft-ot, meg mondjuk egy doboz milkát adj neki :) nekem mindig megmelengeti a szívem az ismerős, jóbarát, szomszédasszony, ha megcsinálom a hajukat, és a kezembenyomnak egy milkát.
2011. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy van ilyen hogy fénymelír :D Rendben akkor veszek még egy Milkát is neki :) Köszi a válaszaidat, holnap megyek 2-re, kíváncsi vagyok milyen lesz :D
2011. aug. 30. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
írd meg majd :))
2011. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, már nagyon kíváncsi vagyok :D
2011. aug. 30. 23:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Naszóval, kész van a hajam és nagyon tetszik :D A hajam 6-os 7-es természetes barna között volt (mármint a festék, nem tudom, hogy mindegyiknek ugyanolyan e a számozása :)) és 2-3 árnyalattal világosabb pici szőke tincseket raktunk bele és nekem nagyon tetszik :D Amúgy 3500-ba került :)
2011. szept. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!