Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajszik! Miért kentek az...

Csajszik! Miért kentek az arcotokra mindenféle vegyszert?

Figyelt kérdés

Pl barátnőim, anyukám is mindenféle krémet, bőrradírt, st-bt megvesz.. Csoda, hogy a bőrötöket nem marja le...


Miért használjátok ezeket, miért nem a természetes dolgokat részesítitek előnyben? (én lustaságból használtam ilyen vegyszereket, aztán meg is lett az eredménye...)


2011. aug. 16. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 39 éves nő vagyok,és sosem kenem az arcomat semmivel.Viszont 15 éves korom óta minden nap többször megmosom jéghideg vízzel.Az eredmény magáért beszél..

Az arcom feszes,szép sima,nincs se pattanás se ránc..

2011. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok,azért,mert bizonyos hatóanyagokat csak így lehet a bőrbe juttatni.Ugyanis ezek nélkül gyorsan megromlik ami még roszabb a bőrnek.
2011. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyen "extrém" esetekre gondoltam :) Szerintem a te példád nem hétköznapi.


Én rengeteg hülyeséget használtam rá 11-14 éves koromig.. Arclemosók, bőrradír, reggelre arckrém...


Most ott tartok, hogy csak mosdókenőccsel moshatom és gyógyszertári krémet használhatok. Ha 1 kis szél éri, rögtön vörös lesz, foltokban hámlik...

Viszont az ilyen természetes cuccok nagyon jók, még az én bőröm is bírja, és használ

2011. aug. 16. 16:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én kozmetikusom CSAK természetes dolgokat használ, és így is tökéletes a bőröm a kezelés után. Se pattanás, se mitesszer..
2011. aug. 16. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert másképpen nagyon zsíros az arcbőröm. olyat használok ami az én bőrtipumomnak való,és nem ész nélkül. nekem így jó.
2011. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért,mert így normálisan néz ki a bőröm.
2011. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csak természetes dolgokat használok, egy natúr arcmosó szappanom van (3 naponta használom), 1 tusfürdő és 1 kókuszolaj testápolónak. Nem is sminkelek. Így érzem jól magam, semmi gondom a bőrömmel.


22/L

2011. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!