Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonos hajfestékről vélemények?

Avonos hajfestékről vélemények?

Figyelt kérdés

Advance techniques 3 lépéses tartós hajfestékre vagyok kíváncsi...vélemények? Kipróbáltátok már?minőség?

köszi:)


2011. aug. 17. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy forduljon fel az Avon...3 éve használtam a szintén Advence melírozót hajfestékként (az egyetlent ami befogta a hajam) és most azért hogy piacra dobjanak egy új hajfestéket amibe beleraktak még egy kistasak hajbalzsamot és ezért eladják szuper egyedülálló hajfestéknek...


Szerintem ne próbáld ki, mert amint megszokod és megszereted ezt is megszüntetik....

2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy igazad van,valamelyik nagyvállalkozás termékét kellene használnom...te most mit használsz??

L'oreal,Garnier,Syoss(az utóbbiról sok jót hallottam)????

2011. aug. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!