Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket hajvasalót válasszam?

Melyiket hajvasalót válasszam?

Figyelt kérdés

Az egyik: Remington Shine Therapy-vitaminokat "bocsát ki"

a másik:Imetec Bellissima-ami viszont jáde kristállyal van bevonva.Melyik érné meg jobban?Ha valakinek megvolna az egyik akkor,lédszi írja le a tapasztalatait!


2009. ápr. 14. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem a Belissima van és 100%-osan elégedett vagyok vele, 2 éve majdnem minden nap vasalom vele 200 fokon és egyáltalán nem tört el, egészséges és hosszú maradt a hajam. Nagyon sokat nőtt 2 év alatt szóval azt sem lehet mondani, hogy töri a hajvégeket. És a hajszínem se kopott meg tőle. Csak ajánlani tudom, teljesen kisimít pár perc alatt!

2009. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Remington válaszd. Nekem a Protect & Shine van meg, és az is nagyon jó, szerintem akkor ez az újfajta meg még jobb lehet. Én a helyedben ezt venném meg.
2009. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Most már pláne nem tom h melyik érné meg jobban XD

2009. ápr. 15. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


De jó, hogy valaki felhozta ezt a Remington Shine Therapy-t :D egyik barátnőmnek van, de valami elképesztő, nagyon jól vasal és már karácsony óta megvan neki, de nem roncsolta a haját, pedig naponta mossa/vasalja. Nem akarok senkit megbántani, de a hajas laci féle belissima sehol sincs ehhez képest. (Tényleg bocsi, csak tapasztalat, mert azzal is és ezzel a remingtonnal is volt már simítva a hajam.) És ahogy simítasz vele, tényleg ilyen finom avokádó illatot lehet mindig érezni :D

Te hol láttad kérdező? Barátnőm netről rendelte 16 volt akkor, én meg most néztem de 18 ezer lett :O

Nem tudom miért emelhették

2009. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a remingtont választanám:)
2009. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Remingtonra szavazok. ;) Már csak azért is mert nekem is ilyenem van, és teljes mértékben megvagyok vele elégedve. Amugy próbáltam a másikat is, de azon a jáde-kristályos bevonat szinte semmit sem ér, szinte ugyanannyit tud mint a Remingtoné.
2009. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ!Asszem akkor maradok a remingtonnál.Ja amúgy egy újságban találkoztam vele.Ott említettek benne pár szót a vasalóról...
2009. ápr. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!