Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet abból probléma, hogy...

Lehet abból probléma, hogy néha kenek az arcomra anya kencéiből?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok,anya 45

Leginkább a szemránckrémet szoktam használni,Avonos(külön szem alá és felé)most nem ugrik be a neve.

Néha kenek picit a többiből is,de ezeket kifejezetten 40-50éves nőknek fejlesztették ki.

Eddig nem volt negatív hatása.(kb hetente 1x használom)

Van hidratálóm,de mindtől zsírosodik a bőröm,a fentiektől pedig nem.


2011. aug. 18. 12:13
 1/4 Joy Turner ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Az okosok szokták volt mondani, hogy ne használjuk egymás kencéit a bacik, meg kórokozók miatt, de.... Nem hiszem, hogy összeszednél bármit is. A ránctalanító krémektől szintén nem lesz semmi bajod, én is szoktam használni őket. 23 vagyok. Vegyél másik hidratálókrémet, amitől nem zsírosodik a bőröd. Melyik bőrtípusba tartozol?
2011. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vegyes,a T-vonalon néha picit zsírosabb,a többi normál.

Egyébként még olyat hallottam,ha olyan krémet használnak fiatal bőrre,ami idősebbeknek való,akkor a bőr nem termel pl. elegendő kollagént,mert a krémek miatt"ellustul"

De ezt egy Avon tanácsadó mondta,úgyhogy lehet csak a hszon miatt,hisz akkor már rögtön 2krémet veszünk,nem egyet.

2011. aug. 18. 14:15
 3/4 Joy Turner ***** válasza:
Hmmmm.... Na ezt én még nem hallottam, látod. Próbálj ki valami más hidratálókrémet, ami vegyes bőrre van. És ne feltétlen avonosat. Régen jók voltak a krémeik, de egyre szarabbak lesznek. Ajánlom neked a garnier essentials zöld dobozos krémjét. Nagyon jó, könnyű kis hidratáló.
2011. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom az Avonhoz.Köszönöm!:)
2011. aug. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!