Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom alatt van egy nagy...

Az orrom alatt van egy nagy pattanás. Nagyon csúnya.! És én holnap randira kellene menjek. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Pénzem most nincs annyi,szóval valami házilag elkészített dolog kellene. Hanem nem megyek sehovaaa:D
2011. aug. 19. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ma nyomd ki óvatosan, holnapra pedig már nem fog vérezni, és alapozózd le.
2011. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is pont ez volt, nekem a fogkrémet ajánlották rá. Hamarabb száradt tőle, de szerintem inkább nyomd ki, mert holnap azért még látszani fog.
2011. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyomd ki és nyomj oda egy félbevágott fokhagymát. A kinyomott pattanás egy merő gyulladás a fokhagyma pedig kitűnő gyulladáscsökkentő, nekem nagyon bevált.
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mikor én elősször randiztam a párommal kifelé jöttem már egy betegségből (ínfertőzés), de a szám felett még mindig ott éktelenkedett egy babszemnyi! méretű varas valami (hasonlóan nézett ki mint a herpesz) rengeteget gondolkoztam elmennyek e. Végülis elmentem, igaz a kezem mindig a szám előtt volt, és hihetelenül szégyeltem magam, de nem bántam meg, hogy elmentem ennek ellenére is. Ha egy kicsit is értelmesebb a srác, szerintem tolerálni fogja, és ha jól is megy minden később majd csak nevettek rajta egy jót :)
2011. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%

házi tanács:

menj a garázsba, és indítsd be a papa láncfűrészét! orrtól lefelé vágd át a fejed! voálá! probléma megoldva.


ui.: használat után kapcsold ki a láncfűrészt!

2011. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
A HÁZI PRAKTIKÁKTÓL MÉG NAGYOBB BAJOD IS LEHET. vÁSÁROLJ VALAMELYIK DM- szaküzletben VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK fortét. AZZAL KEND BE ALAPOSAN TÖBSZŐR IS A PATTANÁSOS FELÜLETET, ÉS MEGLÁTOD MILYEN GYORSAN ELMÚLIK.NAGYON JÓ A ZSÍROS BŐRRE, SEBEKRE. KAPHATÓ MÉG AZ ÁRKÁDBAN LÉVŐ BIOBOLTBAN, ÉS A MEDILINE NAGYKERBEN. ÜDV KOZMETIKUS KATI
2011. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!