Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrtisztítás? (Bővebben lent. )

Bőrtisztítás? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Eléggé miteszeres, pattanásos a bőröm. Kipróbáltam már minőségi (AVON, ORIFLAME)termékeket is, de nem nagyon használtak. Azt szeretném kérdezni, hogy ti milyen krémeket/szereket ajánlotok? Esetleg valami spéci házi praktikátok van? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 19. 22:09
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én nekem is pattanásos a bőröm és én is kipróbáltam már mindent. Jártam kozmetikushoz, de csak rontott a helyzeten.

Én a pattanásokra teafaolajat szoktam kenni és az leszárítja.

2011. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb ha halolaj kapszulát szedsz, plusz kerülöd a tejet és a gabonát. Külsőleg alkoholos arclemosót szoktam használni.
2011. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bőrt szakszerűen csak kozmetikus tudja kitisztítani!Itt nem a kókányokra gondolok.A teafaolja,az ictiol,a dermofil mindd beváltak.Csak bőrtípus meghatározás kell,hogy melyikkel kell ápolni.Van amire a teafaolaj nem elég.Az otthon nyomkodásnak megvan az a veszélye,hogy nem tudod tökéletesen eltávolítani,hegesedéssel gyógyul...
2011. aug. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!