Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet zselégyanta? (Kérdésed...

Veet zselégyanta? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Próbáltátok már a Veet zselégyantát? Ma láttam a TV-ben. Mennyire hatásos, és mennyire fájdalmas?
2011. aug. 19. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2011. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, mert ezt bírom az epilátorral szemben. Viszont olyanokat hallottam hogy az érzékeny bőrre való nagyon szar. :S
2011. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó, te a kéket használod?
2011. aug. 20. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nincs világon olyan gyanta amit még ne próbáltam volna. A Veet szerintem csak a reklámok miatt létezik még, mert különben már nem lenne sehol, nincs olyan jó mint amilyen drága.

Ez a Veet zselégyanta is olyan mint bármelyik meleggyanta, csak drágább, szebb, illatosabb.

Épp ugyanolyan fájdalmas mint a többi hiszen ez is a szőrödet tépi ki mint a többi. Nem ajánlom senkinek, nem éri meg.


A legkíméletesebb, legolcsóbb, mindenben leglegleg az a cukorpaszta amit te magad csinálhatsz otthon. Abban csak cukor van és víz, meg a te ügyességed. Ajánlom mindekinek.

2011. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kéket, amúgy én egyszer vettem egy hideggyantát, ami nem szedte le a szőrt, csak a bőrömnek fájt és a Veet az első ami leszedte, szóval nem próbálkozok tovább, drága vagy nem, ez marad. :D Persze lehet, hogy msá jobb.. És igen, kéket használok.
2011. aug. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!