Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Emlékeztek még arra a hajpántr...

Emlékeztek még arra a hajpántra, amit jó pár éve reklámoztak teleshopban és különböző kontyokat lehetett vele csinálni?

Figyelt kérdés
Beleraktad a hajadba, feltekerted és két oldalról összeugrott. Emlékeztek még rá? Lehet vhol kapni olyat, v hasonlót? Az a baj, h a hosszú hajam nem tudom szépen feltűzni, h ne legyen olyan hivatalos sem, hanem kicsit borzi. Tippek?
2011. aug. 20. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy emlékszem :) Nekem van is ilyenem. Egy kisebb, meg egy nagyobb. A nevét sajnos nem tudom. Talán konty készítő. Nekem műanyagból van, de csak ilyen anyag/szivacsszerűséget találtam.

[link]

2011. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hairagami
2011. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 20. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Pécsett az összes nagyobb kínai boltban van!!!
2011. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, Hairagami. Amit fent linkeltek nem az. Ez merev ahogy ki van nyitva és magától ugrik össze ha meghajlítod. Én is a kínaiban vettem múltkor, de sajnos az én hajam túl vastag és hosszú hozzá. :S

[link]

2011. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!