Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőröm van, mennyi idő...

Fehér bőröm van, mennyi idő múlva látszik a barnulás szoláriumban?

Figyelt kérdés
2× voltam eddig, először 3 percet, aztán 9-et. Azt mondták nyugodtan mehetek nem fogok leégni, csokicsöves. De mennyi idő múlva fogok barnulni? Még 3×9perc után látszani fog már azért egy kicsit? Köszi.
2011. aug. 20. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ezt kétnaponta megkérdezi valaki, de a válasz még mindig ugyanaz: mindenkinek más a bőre, valaki hamarabb barnul, valaki nehezebben, szóval erre nincs recept. Pár hét biztosan kell, de hogy másfél vagy 3 az a bőrödtől függ.
2011. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha fehér bőrű vagy vigyázz nehogy pirítson:S sztem ennyi alkalomtol lassacskán elkezd majd látszani:) én 2 hetente járok 1x 10percre demár megalapoztam a színemet és nem sárga hanem pont jó h ne legyen kókadtfehér:)
2011. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!