Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napozás jó a bőrnek? Mi ez a...

Napozás jó a bőrnek? Mi ez a hülyeség?

Figyelt kérdés

Itt is mindenki ezt mondja, pattanások, hegek eltüntetésére is ajánlják hogy napoztassam... és én idén nyáron ki is próbáltam, az eredmény még több pattanás, még rondább még zsírosabb bőr, a hegek nem hogy kevésbé látszanának hanem még jobban elütnek a bőrszíntől.

Kérdezem a bőrgyógyászt, erre hülyének néz, azt mondja ezt mindenki tudja, hogy a naptól lassabban gyógyulnak a sebek, a pattanások is... a hegek meg nem barnulnak ezért hiába napoztatni....stb. jobb ha nem megyek napra. na baz+, mindenki tudja, akkor miért fordítva mondják mindig??


2011. aug. 21. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert rövidtávon úgy tűnik, hogy szebb a bőr. Hosszútávon meg az történik, amit Te is tapasztalsz.

A nap a legkárosabb dolog a bőrre nézve. Ráncok, pigmentfoltok...

2011. aug. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nap jót tesz a bőrnek,de mértékkel és csak egy bizonyos ideig.Utánna visszájára fordul és a káros hatás érvényesül.Ilyen UV mellett viszont kizárólag ront rajta.
2011. aug. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig nem vittem túlzásba, még csak le sem barnultam, szóval igazán nem órákat töltöttem a napon. Mégis ahol a hajam takarja az arcom, ott sokkal szebb maradt. Ha ezt tudom akkor ki sem megyek egész nyáron...
2011. aug. 21. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Pici napozás valóban jót tesz, a D vitamin miatt, de délelőtt, vagy késő délután és mondjuk naponta fél órát. Így lesz egészséges szín, és ennyi nekem még az ekcémámra is tökéletes, nyáron mindig szebb a bőröm, eltűnnek a pattanásaim is, de lehet hogy neked túlérzékeny a bőröd hozzá.
2011. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!