Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a karomról a szőrszálakat? Többi lent!

Figyelt kérdés
Borotválni nem szeretném, mert akkor nagyon megerősödik, de ugyanakkor kozmetikushoz sem akarok menni. Van valami ötletetek?
2011. aug. 22. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én az epilátort javaslom.Évek óta ezt használom,és ha 1-2miliméteres,akkor is teljesen eltűnteti a szőrt.


Gyanta ellen vagyok,mert:

-be is kékülhet utána a karod,miután vékony ott a bőr,és úgy fog kinézni,mint akit megvertek

-nagyon kipirosodik

-ahhoz hogy tökéletesen leszedje,jó hosszúra meg kell növeszteni,és ha 1 kis háj is van a karodon,akkor már magadnak nem tudod leszedni,csakis kozmetikussal..


Szóval én az epilátor mellett voksolok,és borotválni eszedbe se jusson,mert az tényleg megerősíti a szálakat.


Epilálás után testápolózd be és ennyi.

2011. aug. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

VÉGLEG is el tudod tüntetni a szőrszálakat, ha FOGYÓ HOLDFÁZIS idején epilálod...

Így egyre vékonyabb szálak és egyre kevesebb fog visszanőni, végül 1-2 év után eltűnnek örökre a szőrszálak!!!... :-))


Nekem a karomon csak 5-8 alkalommal kellett így szőrteleníteni és egy idő múlva soha többé nem nőtt szőr...

A lábamon 3 év alatt sikerült ezzel a módszerrel VÉGLEG kiírtani a szőrt...


A lényeg : MINDIG CSAK FOGYÓ HOLDNÁL EPILÁLJ!!!

2011. aug. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy az előző azt javasolta, hogy epilálás után kend be a bőröd testápolóval... NEM SZABAD!!!

Krémmel bekenve tiszta gyulladás lesz a bőröd!


Kamillás hintőporral hintsd be a szőrtelenítés után, ez megnyugtatja, 1 óra múlva szép lesz a bőröd.


Még azt leírnám : ha NÖVEKVŐ HOLDNÁL szőrtelenítenél, akkor erősebb, dúsabb lesz a szőrzeted, ilyenkor inkább a hajadból vágj le 1-2 cm-t, hogy szép dús, erős legyen a hajad és gyorsan nőjön... :-))


Az aktuális holdfázisokat itt nézheted meg :


[link]


Mai nap is fogyó holdfázisban vagyunk egészen 28-ig...

2011. aug. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a Holdas dolog komoly?
2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a holdas dolog kamu ..
2011. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A holdas dolog nem kamu. Én erdélyi vagyok,és itt az emberek még ismerik az ezzel kapcsolatos néphagyományokat. Nagyszüleim nem tvn nézik meg,hogy milyen idő lesz másnap,vagy a következő héten,a hold állásából látszik még az is,hogy melyik napszakban lesz eső stb. Ugyanígy pl a holdhoz igazítják a mazőgazdasági dolgokat stb. Egyébként aki fogyni akar az fogyó hold idején sokkal inkább tud fogyni,és dagadó hold idején könnyebben tudod az izmaidat növelni,vagy éppen hízni...A kérdezőnek pedig....Ha nem akarod epilálni,akkor vetesd ki a színét a szőreidnek,ahogy a kozmetikus,ha utánaolvasol otthon is meg tudod csinálni.
2011. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!