Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajból mivel varázsolha...

Száraz hajból mivel varázsolhatok puha szép hajat?

Figyelt kérdés
Tippeket kérek,kinek mi vált be,mitől nem száraz a haja,sajnos eléggé tönkre tettem a hajam azzal h befestettem, de már mindegy, göndör hajam van,vasalom itt-ott, kifújom itt-ott,amitől eléggé száraz a hajam,és már nem tudok rá mit használni...valami olyan kéne amitől újra élettelinek néz ki a hajam...pls rendes válaszokat!!köszi előre is
2011. aug. 22. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
NE kenj rá semmit. Semmilyen vegyszeres hajápolót, mert attól csak egy ideig lesz szép, aztán mégjobban betöredezik tőle. Hővédőt se használj semmiképp, én is ezzel csesztem el a szép hajamat.:D Ez volt kb 1 éve, és azóta megint szép és puha, és fényes is:) nem használok rá azóta semmit, 100% természetes anyagokból készült sampon, semmi vasalás, meg hajszárító. Ha abbahagyod a roncsolását, akkor idővel regenerálódik :)
2011. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hajpakolás segített :)
2011. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél natúr sampont és balzsamot

használj természetes hajpakolást: ricinusolaj, kókuszolaj, tojássárgája, illóolajok

ne vasald, ne festesd, ne dauerold, és ne szárítsd ha lehet (ha muszáj, akkor meg a legalacsonyabb hőfokon fésüld be, mikor már szinte száraz)

2011. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

azt kifelejtettem, hogy amíg csurom vizes, addig ne fésüld ki mosás után, csak ha már közel száraz, akkor is óvatosan gubancold ki ha gubancos

fésűnek használj legalább fa, ritka fogú hajkefét, de a legjobb az igazi szőr sörtekefe (pl vaddisznó sörte)

és persze egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér husit és igyál nagyon sok vizet

2011. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!