Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás utáni epilálás? (lent)

Borotválás utáni epilálás? (lent)

Figyelt kérdés
kb 3-4 évig borotváltam a hónaljamat utána kb 2 éve epilálom és nem igazán gyengül meg majdnem mindennap epilálom v 2 naponta és ugyan olyan...nektek mennyi idő után lett jobb? V nem is lesz jobb? (volt h szőrtelenítő krémeztem is )
2011. aug. 22. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nap epilálni? Ekkora hülyeséget még nem hallottam (csak itt, gyíkon :P). Hetente, kéthetente lehet epilálni úgy, hogy érjen is valamit - - mivel kb akkorra nő meg úgy a szőr, hogy ki lehessen tépni. Ezért használ a lusta ember epilátort, meg gyantát borotva helyett. Lehet, hogy nálad nem ki, hanem eltépi a szőrszálakat a gép.
2011. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

lehet h azért nem gondolod mert a borotválástól megerősödött a szőr?


amúgy meg máshol is írták h 2-3 napot bírnak ki... de most azt én tudom h mekkora a szőr és mikor kell... ha meghagynám egy hétig az undorító lenne szerintem.


nem tépi el mert látni rajta-.- de kössz az értelmes választ:)

2011. aug. 23. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban megerősödhetett.Nekem elég 3 hetente epilálni.Én a gyantát mondanám,sokáig bírja,persze fájdalmas,de megéri szerintem áttérni.
2011. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem erősödött meg, csak nem ugyanabban az időben nőnek vissza a szőrszálak, hanem folyamatosan és ezért kell 2-3 naponta epilálnod. Őszi időszakban, amikor nem hordasz ujjatlan pólót hagyd, hogy az összes visszanőljön és egyszerre szedd ki az összeset. Így neked is ki fog tartani 3 hétig. ( legfeljebb az nő vissza korábban amit eltéptél és nem kitéptél tövestől )
2011. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én nem értem:D

én is 3-4naponta epilálom..:D

és sztem kitépi a szőrt..:/

2011. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszer majd csak rájövünk:D
2011. aug. 25. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is borotváltam sokáig, majd fél évig epiláltam, de abbahagytam és visszatértem a borotvára, mert nagyon csúnya szőrbenövéseim lettek. A jó viszont az, hogy fél év alatt a felére ritkult azon a helyen a szőrzet, ahol epiláltam :)


19/L

2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!