Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, zsíros hajat...

Vékony szálú, zsíros hajat milyen samponnal a legjobb mosni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Head & Shoulders
2011. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jó, 3 nap múlva megint csak zsíros:S
2011. aug. 23. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is zsiros a hajam,én beletörödtem,mert rengeteg sampont használtam,de egyik sem segitett.2-3naponta mosok hajat.
2011. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ne három naponta moss akkor hajat,hanem 2 naponta,tudom nem tesz jót a sűrű hajmosás,de inkább megmosom sűrűbben a hajamat,mint hogy zsíros legyen.
2011. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sunsilk-tól a kék tubusosat tudom ajánlani, vagy azt, hogy csak a hajtöveidet mosd meg 2 naponta, így nem kell az egész hajadat "leterhelned". mondjuk ebben az esetben kímélőbb sampont válassz! ( schauma, balea, stb... )
2011. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én régebben azt hallottam, hogy ha minél kevesebbszer mosunk hajat, egyre kevésbe fog zsírosodni. nem tudom igaz-e, mert én mindig is hetente kétszer mosok hajat, nem próbáltam még ki.
2011. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én kipróbáltam úgy, hogy 4 hétig csak 4x mostam hajat. És ugyan abban az ütemben zsírosodott, és zsírosodik tovább:S
2011. aug. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!