Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta probléma! Miért...

Bajuszgyanta probléma! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel voltam először bajuszgyantán kozmetikusnál (előtte csipesszel szedtem) és még azóta is piros és olyan kemény és száraz lett a bőröm...láthatók benne a repedések :/ ráadásul az egészet ellepték a kis piros pattanások

először letisztította utána rakott rá asszem hintőport...cukorpasztával leszedte (sokszor átment rajta) majd megint 2 féle kenőcs és rakott rá púdert

amikor hazajöttem és lemostam csak akkor vettem észre milyen piros és száraz :/

mitől lehet? a sima víz is csípi sajnos...

légyszíves segítsetek :)


2011. aug. 23. 14:59
 1/3 Darcy01 ***** válasza:
81%

Nekem is volt ilyen problémám, hogy apró pattanások jelentek meg a szám felett és alig akartak elmúlni.

Én gyantázás után minden este körömvirág krémmel kentem be jó vastagon és attól kevesebb lett a pattanás és szerintem a szárazságra is jó, mert nagyon zsíros ez a krém és gyulladáscsökkentő hatású.

2011. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az volt a baj,hogy sokszor ment át rajta! csak 1x szabad! jól leszedte a felső hámréteget, és most irritációnak van kitéve.

én itthon csinálom magamnak,és amikor régebben még "kis béna" voltam, akkor csináltam ilyet magammal...

mostmár 1x bekenem, (sima,meleggyanta) lehúzom,és kész. hintőpor, aztán bőrnyugtató, ennyi. pár óra múlva már nem is piros.


valami bőrnyugtatóval és/vagy hintőporral kend be, sajnos ez még 1-2 nap lesz minimum.

és ne menj többet ahhoz a kozmetikushoz.

2011. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!