Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket szoktatok venni a...

Miket szoktatok venni a dm-ben? (márka/fajta/ár/mire használod[ ha nem egyértelmű ], kor/nem)

Figyelt kérdés

és még egy dolgot had kérdezzek meg!:)

hogyan van a kártyával ez az akciós dolog? azt tudom hogy minden vásárlás előtt kell odaadni, meg hogy 200 forint egy pont, de hány pontért kapunk kedvezményt, és mennyit? meg van olyan hogy pontok nélkül a kártyásoknak van kedvezmény?

köszönöm szépen a válaszokat előre is :)


2011. aug. 23. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én hajlakkot szoktam ott venni. Azt a Baleás vagy milyet. 450 ft körül van,vizes fajta de imádom
2011. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is hajlakkot

meg rágót :'DD

2011. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért, mennyi ott a rágó?:O:DD
2011. aug. 23. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:

attól függ milyen xD

én twinner 88-at szoktam venni :$ 100ft xd

2011. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
annak gyorsan el megy az íze :c de ha olcsóbb dm-ben mint 125, vagy 125-be kerül, akkor ezentúl majd ott veszek*-*
2011. aug. 23. 16:49
 6/14 anonim ***** válasza:

de legalább az elején finom :3 xd


meg h ne csak offoljak már:

hajfestéket is vettem ott egyszer :"D nem tudom milyen volt és mennyi csak tetszett a színe :"D szőke volt *.*

2011. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jaja :3

hát, hajfestéses cucc az engem nem érint, én palette színezőzök, az nem tom hogy van-e ott, de kisboltban 645ért van, másikban meg 1k-ért:)

meg ma voltam a dm-ben, kézkrémet meg ajakbalzsamot vettem*-*

2011. aug. 23. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát amit épp kell. :D Mondjuk csak akkor megyek oda, ha muszáj.

De a tusfürdőjük jó a saját márkás. Sztem kb minden volt már tűlük, nagy nyomot nem hagyott bennem egyik se. Asszem onnan van a kézfertőtlenítóm, meg nedves törlőkendő.

Meg van jó körömlakklemosójuk.

2011. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha van törzsvásárlói kártyád, egyszerűen odamész ahhoz az automatához v. mihez :D, és ott látod, hogy milyen kuponfüzeteket tudsz nyomtatni. Fejből sajnos nem tudom :S

Az biztos, hogy a legkevesebb 100 pont. Nekem most van itthon egy 150-es kuponfüzet. Még júliusi, de aug. 31-ig érvényes. A benne megjelölt termékekre 50 % kedvezmény van, ezen kívül vannak márka-jokerek, azoknál 25% a kedvezmény.

Ja, és a vásárlás végösszegéből 15%.

2011. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocsi, nem a 100-as a legkisebb, az 50-es


[link]

2011. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!