Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez már féloldalas fufrunak...

Ez már féloldalas fufrunak számít?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek fodrászhoz, és nem tudom hogyan kérjem a vágást. A mostani frizurámról: nincs fufrum, lépcsőzetesen van vágva a hajam, a legrövidebb tincs az államig ér. Amit most szeretnék,az hogy a legrövidebb tincs a szemem alá érjen kb. 2 cm-vel, ami úgy a fél arcomig érne.Ez már fufru lenne, vagy csak "rövidebb lépcsőre" vágás? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de 3 éve az előző fodrászomnál megjártam, ott féloldalas fufrut kértem, erre ő meg belevágott a közepébe két tincset, ami alig a homlokon közepéig ért. Mivel nagyon hülyén néztem ki, így csak tömött fufruval tudtam orvosolni,és várni kellett egy csomót még megnőtt normálisan. Most már nem szeretnék semmi ilyen félreértést, remélem értitek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 24. 06:00
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, az már féloldalas frufrunak számít, de mondd meg neki, hogy meddig vágja! sok sikert! :)
2011. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az nem számít oldalfrufrunak mivel nem a homlokod takarja,hanem a többi hajaddal egybe van...legalábbis ezt vettem ki belőle...

inkább mondd azt neki,hogy szeretnél oldalfrufrut,ami kb az arcod közepéig ér(mivel ahhoz előre kell hozni hajat,nem pedig újjabb fokozatot bele rakni)....bocsi ha félreértettem a leírást,de sztem akk is biztonságosabb ha így mondodmert így nem lesz belőle félreértés

2011. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam.:$ Most annyit mondtam a fodrásznak, hogy bal oldalon kb. szemöldök alattig érőre vágja, és onnan fokozatosan hosszabbodjon. Így jó lett. ;)
2011. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!