Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot vagy hajpakol...

Milyen balzsamot vagy hajpakolást használjak száraz, fénytelen hajra? (Bővebben)

Figyelt kérdés

3 havonta vágatok a hajamból, nem vasalom, csak hajszárítót használok. A hajam nagyon száraz(sötétbarnára van festve) és eddig semmi sem vált be:S Arra lennék kíváncsi, hogy másoknak mi segített:)


20/L


2011. aug. 24. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
én a narancssárga glisskurt használom.(a fújósat) És nem csak nagyon könnyű kifésülni a hajam, de fényesebb és jobb tapintású is lesz tőle. Nekem is száraz hajam van, és egyik estére szinte már tocsogott a glisskur-ban, és másnap reggelre nagyon puha lett tőle a hajam.Pedig azért féltem, h hiába van száraz hajam, majd reggelre megkell mosnom mert zsírosnak hat.. ha nem is ilyet, mindenképpen olyan balzsamot válassz amit nem kell kimosni. ja és persze ezeket is vizes hajra fújd.úgy szerintem jobban tud érvényesülni.:)
2011. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mazsool ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet venni Indola márkájú termékeket. Én használom a fújósát is meg a pakolást és nagyon-nagyon jó! Ha egyszer kipróbálod tuti nem hagyod abba, tényleg csodákat művelt a szétégetett hajammal. Már elsőre érezni fogod a hatását. Én az Indola Innova termékeket használom, abból is a kék csíkosat, az van ráírva, hogy pótólja a vízhiányos hajat. Sok pakolást kipróbáltam de ez magasan a legjobb! :)
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!