Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a mitesszerekkel?...

Mit tegyek a mitesszerekkel? Még egy hete sincs, hogy kozmetikusnál voltam, még a pattanások után a foltok se gyógyultak be, de az orrom már megint tele van mitesszerekkel.

Figyelt kérdés
Pedig clean&clear mitesszer elleni tonikkal naponta kétszer letisztítom az arcom :/ 15L
2011. aug. 24. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

annál a terméknél nincs is vacakabb :/.....nekem is volt olyanom, de attól csak jobban begyulladt a bőröm :S

azonnal hagydd abba a használását...

én a dédi receptjét használom....svédcsepp =)

az elején kicsit fura lesz, mert alkoholtartalmú és eleinte csípte, de megérte, mert 1 hét után látványos volt az eredmény =)

amúgy ezeket drogériákban lehet kapni....és még hányásra és menstruációs fájdalmakra is jó =)

2011. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a svédcseppel mit csinálsz? azzal kened be? utána le is mosod rögtön ? :D vagy pontosan hogyan? én soha nem tudom, hogy mit kell rajtahagyni a bőrön, mit nem, mit kell rögtön lemosni... :S
2011. aug. 24. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

megint én vagyok =)

ezt nem kell rajtahagyni, ezzel borogatni kell, mint az arctonikkal és nem kell lemosni =)....én este szoktam fürdés után és este úgy is alszom, mert ezt beszívja a bőröd, de közben szárítja a pattanást =)

a mitesszert ki kell újra nyomni, de ez megakadályozza az újra kinövését =)

2011. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D . na ezt kipróbálom. szerintem van is itthon még, mert régen nekünk is az volt, hogy a svéd csepp mindenre jó xD. amúgy neked is alapból mitesszeres, zsíros, pattanásos bőröd van? csak azért kérdezem, hogy azt is megszünteti?
2011. aug. 24. 10:31
 5/6 Ádám Viktória válasza:
én vagy két kis kanál joghurtba vagy egy nagyon kevés langyos tejbe élesztőt teszek és felkenem az arcomra és 15 p után lemosom nagyon jó :) reggel meg este szoktam olyan puha lesz a bőröm is meg nagyjából a foltok is mindig elhalványulnak :D nyugodt szívvel merem ajánlani :)
2011. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de Viki, neked nem szárítja túlságosan a bőrödet ez a sok kenegetés? :D mert akkor én is kipróbálom :)
2011. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!