Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy komplett hajszőkítés? vállig érő hajam van, most lett befestetve és sokkal sötétebbre festette a fodrász mint szerettem volna.

Figyelt kérdés

fodrásszal festettem be (külföldön vagyok) valamit félreérthetett és a sötétszőke helyett sötétes barnára festette. 2hét múlva megyek haza akkor otthon teljesen kiszőkíttetném. mennyibe kerül egy átlagos kisvárosi szalonban? és szerintetek lehet ebből elsőre szőke? [link]

ilyen színű most.


2011. aug. 24. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5000ért csinálják meg a hajam. Háát szerintem ebből a színből max csak sötét szőkét lehet csinálni. Ha világosabbat akarsz akkor menj el még egyszer 2hét múlva. Persze tudnának egyből is csinálni platina szőkét.. de akkor nem hiszem, hogy túl sok hajad maradna.
2011. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ.nem platinaszőkét akarok, csak valami szőkéset.majd a fodrász úgyis megmondja mennyire tudja megcsinálni( alul a hajam már most is szőke mivel kétszínűre lett festve már csak felül kéne világosítani)
2011. aug. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!