Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőröm van és kék szemem,...

Fehér bőröm van és kék szemem, milyenre fessem a hajam?

Figyelt kérdés

Nem szőke, nem vörös! Volt már fekete és az állt mindenki szerint a legjobban nekem, de én inkább most valami sötét barnára gondoltam! De legyen jó sötét. Igazából az árnyalat érdekel, h ezekhez a paraméterekhez inkább jeges csokoládé, vagy az a vöröses csokoládé lenne-e jobb. Igazából a feketéből a kékes fekete állt nagyon jól! Lehet h ez segít valamit. Na tehát: most épp világos barna a hajam.

Köszi előre is a segítséget!!


2011. aug. 24. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát, elég szörnyű lenne a világ, ha minden fehér bőrű és kék szemű ember ugyanolyan színűre festetné a haját. Ugyanis ezen két tényezőn kívül sok mástól is függ, hogy jól áll-e egy hajszín, avagy nem. De majd az okosok megmondják neked a frankót, hogy pl. fehér bőrhöz, kék szemhez a padlizsánszín áll a legjobban :)
2011. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úúú, igazad van, tennem kéne fel képet, mi? Csak nem szeretném... De linkelhetnétek pár képet ami szerintetek szép, és akkor talán össze tudnám hasonlítani a képen szereplő nő arckarakterét az enyémmel...
2011. aug. 24. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a jeges csokoládé lenne jobb, mert kontrasztban lenne a fehér bőröddel (a fekete is ezért állt jól). :)
2011. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha köszönöm, én is erre gondoltam, csak az arany csokoládé olyan szép, mjuk úgysem olyan lenne mint a dobozon :D
2011. aug. 24. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!