Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott szőkítésre és az...

Elrontott szőkítésre és az ebből adódó száraz hajra mi a megoldás? Csak ezt ne mondjátok, hogy az olló! A fodrász elrontotta a hajam! Levágatni nem igazán tudnám, mert a takaró hajat érte a szőkítés! Hallottam olyanról, hogy Placentás hajpakolás?

Figyelt kérdés
Egy hónapja melíroztatni akartam a hajamba. Először minden jó volt, nem kezdővel csináltattam a frizkót!!Csakhogy a melírnál észrevettem egy kis hihát, ahogy a szőkítő hozzáért a hajomhoz ott egy csíkban sárga lett!Tegnap visszamentem, hogy javítsa ki, mert ez így nem jó!Erre ezüst papírba csomagolta a szőkíteni kívánt rész és neki esett szőkítőporral.Emberek én a fehértől a vörösig minden színben pompáztam de csak KÉT oldalt! Hátulra nem rakott semmit.Anyósommal gyorsan befestettem középszőkével, most úgy ahogy kinézek. De az eddig egészséges hajamnak annyi.Segítsetek kérlek!
2009. ápr. 17. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Egy jo pakolas, de ha nem akarod levagatni a hajad,akkor ne sajnald ra a penzt es vegyel egy dragabbat.

En ezt ajanlom - Loreal Vitamino Colour

Szemely szerint en az gondolom,h a Kallos ( azt hiszem a placentas az kallos ) termekek eleg gyatrak masik professzionalis markakhoz viszinyitva, de embere valogatja.

2009. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!