Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bekentem a nem megmosott...

Bekentem a nem megmosott hajam jó sok mézzel. Meddig hagyjam rajta? Utána csak egyszerűen mossak hajat és balzsamozzam be? Milyen lesz utána?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de erre én is kíváncsi leszek. Majd megírnád légyszives h hatásos volt-e? :)
2011. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezek alapján gondolom a száraz hajra,az ami kell,mert azt írta hogy lehet simán,lehet tojássárgával,itt 60 percet ír

2011. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1,5 órát hagytam rajta, utána normálisan megmostam és bebalzsamoztam a hajam. Puha lett, sokkal könnyebb kifésülni mintha csak balzsamot használtam volna.:) A színe szerintem nem változott. Legközelebb tojással is kipróbálom.:D
2011. aug. 25. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:

És kevésbé töredzett? Vagy fényesebb is? Nem volt nagyon nehéz kimosni a hajadból azt a ragacsos mézet?

Én is szeretném kipróbálni csak egy kicsit tartok tőle :)

2011. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a haj eltörik akkor azon csak az olló segíthet. Viszont nekem száraz a vége,de jó puha lett.:) Fényesebb? Fú ezt nem tudom,majd holnap megírom.:) Tapintásra nagyon jó lett tényleg, ártani nem árt az biztos. Nem volt egyáltalán nehéz kimosni. Viszont felkenni eléggé,de én száraz hajon csináltam,utána olvastam,hogy hajmosás után kell. Na mind1,majd legközelebb. Mindenképpen ajánlom,hogy próbáld ki. Szerintem nem rosszabb mint egy drága hajpakolás.:) Ha nagyon száraz a hajad akkor keverd össze tojással,csavard be törölközőbe és feküdj le úgy,reggel pedig mosd meg.:)
2011. aug. 26. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tudom mi céllal kented be, de ha pakolásként, akkor azt hajmosás után érdemes szerintem.

amúgy ismered a házi tojássampont?

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!