Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon van ami egyben...

Milyen sampon van ami egyben korpás és zsíros hajra van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Sampon nevet nem tudok, de en ujabban elkezdtem szodabikarbonat hasznalni hajmosashoz. Egy fules kubliben (muanyag kiskancso) szorok kb. 2-3 evokanal szodabikarbonat, felengedem kb. 2-3 deci vizzel es a zuhany alatt a vizes hajamra locsolom. Nem az egeszet, hanem locsolok egy kicsit, dorzsolom, locsolok megint, dorzsolom stb. Mikor kesz, nagyon alaposan kioblitem es almaecettel oblitem le. Vettem ures sprickalos flakont, abba raktam almaecetet es azzal sprezek a hajvegekre, neha a hajtore is. Allni hagyom rajta amig lefurdok es a vegen kioblitem az ecetet a hajambol.

Eloszor nem akartam elhinni hogy ez igy jo lesz, de azt tapasztalom - immar sokadik alkalomra - hogy egyaltalan nem zsiros a hajam, ha megvakarom a fejborom akkor nem hullik a korpa, es nincs ugy osszeesve, azaz van tartasa. Az ecetszag is elmulik amint megszarad a hajam. Igy nyaron hagyom szaradni levegon, mire beerek meloba meg is szarad es nincs szaga. Ha hideg van kint akkor hajszaritoval.

Szerintem egy probat meger :)

2011. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 26. 10:54
 3/4 anonim válasza:
énis ugyanezt ajánlom mint az első! nekem is bevállt.:)
2011. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nektek nem hullik tőle a hajatok? mert olvastam h a szódabikarbóna okozhat hajhullást és ezért félek kipróbálni:/ köszi a segítséget előre is:)
2012. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!