Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajerősítő vitaminok pl....

A hajerősítő vitaminok pl. biovanne használatától nem erősödik meg a szőrzet máshol is? Pl. arcon, karon stb?

Figyelt kérdés

Aki használt már ilyet, annak bevált?

Vagy tudtok adni tippet, hogy mit kellene szednem, hogy egészségesebb hajam legyen?


2011. aug. 26. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én revalidot szedek/szedtem és jó a hajamra 1 hónap alatt 2-3 cm-t nőtt.
2011. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én DM-es hajkapszulát szedek. Havi 2,5-3centit mindig nő a hajam, persze nagyon sokat teszek érte a kapszulán kívül is.

60db-os ez és 899Ft. Napi 1-et kell bevenni. Már a 2. dobozzal szedem, de eddig nem vettem észre semmi olyasmit, hogy megerősödött volna a szőröm.

2011. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de előző légyszives megmondod hogy pontosan hol találoma DM-ben azt a hajerősítő kapszulát? és azt is hogy mi a neve? köszi!
2011. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!