Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beváltak nektek a Bánfi és...

Beváltak nektek a Bánfi és Varga termékek hajra? Érdemes ezt végigcsinálnom a hajammal (bánfi+varga termékekkel)?

Figyelt kérdés

20 éves leszek, kb. 4-6 éve vannak gondjaim a hajammal.


Voltam pár kivizsgáláson, semmi különöset nem találtak. Vashiányom sincs, és amúgy is szedek vitamint időnként. Nagyon stresszes az életem, de sajnos ezen nem tudok változtatni, ha rajtam múlna nem lenne az de így... :(


Gyerekkoromban és régen, kétszer, háromszor ennyi hajam volt szerintem. Időnként hullik is, pedig még nem is festem és nem is vasalom, hajlakkot se használok rá meg semmit szinte. Egyre kevesebb hajam van, mert nőni meg nem nő úgy veszem észre... és nagy problémám, hogy mivel derékig ér a fejtetőmön ahol ketté van választva egyre ritkább már. Hiába csinálok választékot máshová, mindig így áll be úgyis, nem tudok vele mit kezdeni. Szeretnék majd vágatni belőle és a fodrászt is megkérdezem erről, csak nem tudom milyen haj állna jól és eddig egyik sem tetszett igazán.


Szeretném elkezdeni alkalmazni a Bánfi sampont, balzsamot és hajszeszt. Heti 2 alkalommal használnám ezeket.

De arra gondoltam a Varga hajcseppet is kipróbálom, azt minden nap kell, így a köztes időben amikor nem mosok hajat a bánfikkal raknék belőle legalább a fejtetőmre, a választéknál.

Ezt szeretném csinálni 6 hónapig (annyit írnak, hogy max addig lehet ezt a kúrát csinálni.)


Már próbálkoztam mindennel, revalidot is használtam 2szer is, de csak szőrös lettem tőle, nem mondhatnám, hogy használt a hajamra. Mégegyszer nem fogom megvenni a rengetek kapszulát, pénzkidobás volt.


Szerintetek ez így jó lehet a bánfi és a varga együtt? Mindenképp ezeket szeretném használni, egymással végül is úgy sem érintkeznek, tehát szerintem lehet egyszerre használni. De azért tanácsokat szivesen veszek. :)


Bevált valakinek a Bánfi sampon, balzsam, hajszesz? A Varga hajcsepp hajhullásra, bevált?

Mennyi ideig használtátok? Mennyit nőtt a hajatok, dúsult is?


Úgy tudom havonta 1 cmet nő... szerintem nekem havi felet ha nő... vagy 4 havonta nőhet 1 cmet kb.


2009. ápr. 18. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sokat volt festve a hajam (szőkítés) akkor közvetlen utána elkezdett nagyon hullani. Én is a Revalidot szedtem, és mellé a Bánfi hajszeszt használtam. A samponját és balzsamát nem használtam, mert mivel száraz volt a hajam, valami erősebb hidratáló sampon kellett, a Bánfi balzsamtól pedig száraznak éreztem a hajam. A hajhullásomat teljesen megszüntette, és a hajam is gyorsabban nőtt, kb 1,5 centit havonta. De hogy melyiknek volt ebben nagyobb része azt nem tudom. Lényeg, hogy a Revalid és a hajszesz együtt, vagy külön-külön segített.
2009. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ.

Nekem gyorsan zsírosodik a hajam, de amúgy száraz, töredezett. Remélem nem fogja nagyon szárítani.

2009. ápr. 18. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az is bevált,hogy WU2samponnal mostam meg a hajam,amibe cseppentettem pár csepp rozmaringolajat(drogériában kapható illóolaj).

A hajam lassan nő,de ez kicsit felgyorsította a növekedést,és dúsul is tőle,ja és nem utolsósorban nem is korpásodik,zsírosodik.Tehát mindegyik panaszodra beválhat,próbáld ki,nem drága és nem is kell körülményesen kenegetni a hajad,mint a szesszel.

2009. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!