Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék? 10 cm választ...

Mit tehetnék? 10 cm választ el az álmaimtól, a derékigérő hajtól, de nagyon száraz a hajam és tényleg nagyon minimálisan töredezett el a vége, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemszeretném levágatni semmiképp, ricinusolaj jó mert próbáltam olivával meg rendes olajjal meg balzsamokkal de ugyanolyan..
2011. aug. 28. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csak a legvégéből vágass az pár hónap múlva úgyis visszanő.


Gondolom te se akarod azt, hogy derékigérjen a hajad és nagyon csúnya legyen:)

2011. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit ér a derékig érő haj, ha ocsmány? Vágatsz belőle pár centit, attól még jobban be is indul, arról nem is beszélve, hogy egészséges lesz.
2011. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Legfőként száraz mert tegnap ráömlött a hidrogén peroxid de hamar lemostam 1 perc múlva sehol se volt de nagyon kiszáritotta, ez ügyben mit tanácsoltok?
2011. aug. 28. 09:35
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez ügyben ecetes ollót.

A hidrogén okozta károsodással semmi mást nem lehet tenni.

Sőt ha nem vágatod, akkor folyamatosan törhet is vége, és soha nem éred el az álmod, hogy derékig érő hajad legyen.

2011. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most elmondom mégegyszer.. 2-3 szál van eltörve és lefőképp száraz! Ezzel mit kezdjek?
2011. aug. 28. 09:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Most mégegyszer elmondjuk...

Ha nem vágatsz le belőle néhány cm-t, akkor soha nem fog valóraválni az álmod!

2011. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De hogy sikerült leöntend olyan anyaggal?
2011. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát szóval ez ugy történt hogy az én balzsamjaim ien kis tasikban vannak , és közöttük volt egy Palett szinelőhivó emulzió ami a Palett festékdobozban volt , mint utólag kiderült és gyorsan leöblitettem utána kb 1 percig volt rajta utána fél óráig mostam , utána sampon , balzsam , hajápoló minden amit akarsz , oliva olajas hajápolás is volt már éjszakára, úgylátom kicsit javult a helyzet. A barátaim és családtagjaim azt mondták nem vészes picit kiszáritotta , persze én ezt egy traumának éltem meg:D..
2011. aug. 28. 10:03
 9/18 anonim ***** válasza:

Tegnap is válaszoltam a kérdésedre, ma meg itt írod, hogy majdnem derékig érő hajad van, így már tényleg nem értem, hogy egy kis tasak hidrogén (1 olyan kis tasak max vállig érő hajra elég, a tiédre legalább 4, de inkább 5 kellene belőle, ha festeni akarnád)hogy tudja kiszárítani 1 perc alatt a közel derékig érő hajzuhatagodat. Szerintem mástól száraz az. Vagy felfedeztél egy csodaszert.

Mindegy, vágass a végéből 1-2 centit, mert annál csúnyább nincs, mint az igénytelen, töredezett hosszú haj.

Ha tényleg csak 1-2 töredezett szál volna, akkor mex kicsupálnád, de ha zavar, akkor szerintem ennél azért több van, nem értem miért akarod szépíteni a szituációt, ha vágni kell belőle, akkor vágni kell, nincs mese. Majd megnő.

2011. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szal ne azt képzeljétek el hogy most egy kezelhetetlen szénaboglya van a fejemen hanem mondom kiszáriitotta a végét és nem olyan selymes mint szokott lenni. Most néztem és kb nem is látok töredezett hajvégeket előbb találtam egyetlen egyet szal kb ilyen téren nincs károsodás hálisten..:D Emellett szedek revalidkapszulát házi hajpakolásokat csinálok holnap megyek fodrászkellékeshez valami jó hajpakolást venni meglátom mit ajánl és veszek ricinusolajat a gyógyszertárban is. Szerintetek igy rendben lesz?
2011. aug. 28. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!