Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fa hajkefe vagy vaddisznósörte...

Fa hajkefe vagy vaddisznósörte hajkefe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Off:

Hol lehet vaddisznó sörte hajkefét szerezni?? Nekem kellene.

2011. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fodrászkellékes, Müller :)
2011. aug. 30. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fa van, de vaddisznósörte szerintem még jobb a hajnak, én is szeretnék majd.
2011. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesnél lehet kapni, bár én kettőben is voltam, de semelyikben sem kaptam:/ A sörtehajkefe sokkal jobb, bár a fa is jó. Ha a legjobbat szeretnéd a hajadnak akkor vaddisznósörte hajkefe:)
2011. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem ugyanarra való a kettő. A Fa hajkefével inkább kibontani szokták a hajat, a sörte kefével pedig kikefézni miután már nem kócos. Ezzel maximum egyenes és kevés hajat lehet kifésülni.

Arra jó a vaddisznósörte kefe, hogy a fejbőrről a zsírt eljuttatja a hajvégekig. Ennek csak akkor lenne igazán haszna, ha ritkán mosnánk hajat és hagynánk bezsírosodni. Jól masszírozza a fejbőrt is, de emiatt serkenti a faggyúmirigyek zsírtermelését. Egy jó kefe nem olcsó, én pl. 4500 Ft-ért vettem. A drogériásokkal vigyázni kell, mert a legtöbb szintetikus sörte, vagy a fele valódi fele szintetikus. Azok meg nem jók a hajnak.

A fa hajkeféknél semmi extrát nem vettem észre. Van 3 ilyen kefém, de nem igazán használom őket. Mindig beakad 1-2 szál hajam a kefe foga alá a gumipárnához és kitépi. :S

2011. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Sziasztok! Én a napokban kaptam egy vaddisznósörtés hajkefét, és annyira imádom. Egyenes és dús erős hajam van és nagyon jól kifésüli. Végre ez nem tépi ki a halszálaimat. Én csak ajánlani tudom!!! Nagyon MEGÉRI!!!
2011. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

előző vagyok Bocsi nem halszálaim vannak :D:D hajszál

bocsi:)

2011. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!