Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A testpermet az olyan, mint a...

A testpermet az olyan, mint a testápoló?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megvenni, de nem tudom, hogy most akkor testápoló helyett használhatom-e, az itteni leírás is utal erre.

[link]


2011. aug. 30. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
a testpermet meg a testápoló 2 külön dolog, a testpermetet (parfümként) szokták használni! Általában fürdés után.
2011. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt ilyen, szerintem nagyon büdös! Jobban ajánlanék más illatot! Annyival különbözik a testápolóktól, hogy eléggé vizes állagú. De nekem ez előny volt, mert nem szeretem ha csucsogok a zsírban, és amúgy sem kellene nekem testápoló, mert elég jó minőségű a bőröm! Viszont ha Neked a szárazságra kell, akkor semmiképp se ilyet vegyél! Ezek úgymond semmire sem jók, csak illatuk van!
2011. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a testpermetet parfümkent szoktak hasznalni,mint ahogy az első is irta.

nekem is van ilyenem,nekem nem tetszik az illata. azthittem jo eper illatu lesz,de haat...:/

talan van most dinnyes is,en most azt rendeltem:P

2011. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet ezután a kérdés kiírás után komplett idiótának tűnök, de sajnos a net is ezzel van tele, néztem kb. 10 különöző oldalt, amiből 5 parfümként, 5 testápolóként használva írja. Így nem mozdított előre.

Kedves második, milyen illatút tudnál ajánlani? Egyébként én is azért szeretnék valami ilyesmi megoldást, mert én is utálom ha a testápolótól tocsogok a zsírban/olajban.

Most Avonból használok olyan testápolót, amit nyomva kapsz és habos állagú.

2011. aug. 30. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
én az első vagyok és nekem is van "little black dress" testspray, jó az illata tartós is! Nekem parfümben is van én szeretem!
2011. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt gránátalmásba és nagyon jó illata volt, mondjuk nem olyan tartós mint egy parfüm.
2011. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok! A dinnyés sem jó! Nagyon émelyítő illatok ezek! Már majdnem mindet próbáltam, a helyedben a Senses-t választanám arról az oldalról! Olcsóbb is, és nagyon jó az illata! Vagy ha mindenképp Naturals-t szeretnél, akkor az ibolyás! Azzal a Hawaiian Shores-sal nagyon szemezek, szerintem olyan lesz a következő testpermetem, de nem értem ez miért nincs katalógusban!
2011. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy parfüm helyett ez elég gyenge megoldás, testápoló helyett szintén. Én arra használom, hogy ha megyek strandra pl, akkor viszem magammal, és miután nem fürdök, befújom magam, valami illatom mégis legyen!Meg én parfümöt nem szoktam mindenhova használni, így ha visszafogottabb illatot szeretnék, akkor ezt használom. Ezekre a célokra totálisan megfelel, én szeretem!
2011. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] ez testápolós testpermet. Amit te linkeltél az NEM az
2011. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
második válaszoló egója oda*asz ... jó minőségű a bőröm élőbe meg lehet tiszta szégyen ahogy kinézel bírom az ilyen majmokat
2016. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!