Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség az epilálás és...

Mi a különbség az epilálás és a gyantázás között?

Figyelt kérdés
ugy hallottam hogy gyantázás után tovább nem nő ki a szőr. miért?
2011. aug. 30. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz.Az epillátor sokszor csak letép egy darabot a szőrből és a kis része ott marad.A gyanta viszont mindig kitépi az egészet.Azt hiszem hogy ez az oka...

Én is gyantázok most már.

2011. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ez butaság,hogy nem nő ki a szőr gyantázás után!

Egyszerűen egy idő után ritkulni fog és véknyabbak lesznek a szőrszálaid!A különbség az az,hogy az epilálás nagyon fájdalmas és hosszadalmas, míg a gyantázás kevésbé fájdalmas,de sokkal gyorsabb!Ha hajlamos vagy a szőrtüsző gyulladásra akkor mind2-től be fog gyulladni, ha nem akkor a gyantázás kíméletesebb.

2011. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyik fáj a másik baromira fáj
2011. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
15:01 jól megfogta a lényeget. Egyéni vélemény, de az epiláláshoz konnyebb hozzászokni, a hosszadalmas meg kb 10 perc. Persze, vannak helyek, ahol q*rvára fáj az is.
2011. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a 2,válaszoló olvasta félre vagy én...

A gyantázás után tovább marad a láb selymes.De most valamiért azt hittem hogy azt olvasom hogy gyantázás után soha nem nő ki a szőr...

1voltam.

2011. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én epilálok, semmi bajom nincs vele. az tény, h nem lesz olyan tökéletesen selymes, mintha gyantáznád, de utána ki tudod szedni csipesszel az egy-két megmaradt szálat.
2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a combomat és intimhelyet gyantáztatom ,a lábamat epilálom, nekem az vált be és nekem például vannak olyan területek a lábamon ahol már nem nő szőr, nem iylen tenyérnyi nagyságúakra kell gondolni, hanem csak ilyen pár centisekre...de olvastam hogy ez több mindenkinél így van...szóval mindenkinek meg kell tapazstalni, hogy neki melyik a jobb,szerintem.
2011. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ( nem ugy értettem hogy a gyanta után soha többé nem nő vissza a szőr csak hogy tovább tart mire visszanő:) )
2011. aug. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!