Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hámlik az arcom amikor...

Miért hámlik az arcom amikor borostás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor kb. már olyan fél centiméteres a borosta az arcomon akkor elkezd az arcom hámlani és teljesen kiszárad.

Egyébként amikor megborotválkozok akkor nincs így, és egyébként már sok féle borotvát, borotvahabot kipróbáltam.

(Most gilette fusion van)

Ez miért van?És ez ellen mit lehetne tenni?


2011. aug. 30. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor hámlott, amikor elektromosat használtam. Mindegy miilyet, mivel, hogyan. Aztán rászokam, hogy ha hosszú, hajnyíróval lenagyolom szárazon, majd fürdés(hajmosás) után rendes borotvával, és valami kenhető masszával a végén elsimítom.


Lényeg, hogy a hajvágóhoz száraznak kell lennie, de a rendes borotvához vizesnek. A borotva ócsó 3 élű cserélhető tescós, de nem az az eldobható műanyag xar.

Sokáig bírja. Drága borotva pénzkidobás, úgyis kinő újra.


Ha nagyon utálod, vegyél egy lézeres szőrtelenítőt 80-100e Ft-ért, és azzal egyszer s mindenkorra megoldható a probléma, és még máshol is... Csajod is használná, sokkal olcsóbb mint a sok borotválkozás, kencefice, meg kozmetikus, és nem is kell szenvedni többet.

2011. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vízhiány.Mikor borotválkozol azért kap nyugtató,hidratáló hatóanyagokat.
2011. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!