Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyajegyeket lehet valahogy...

Az anyajegyeket lehet valahogy halványítani vagy eltüntetni arcról? (úgy hogy ne maradjon heg)

Figyelt kérdés
Több, mint 30 anyajegy van arcomon és kezd nagyon zavarni és úgy veszem észre, hogy egyre több van. Mitől lehet hogy "szaporodnak"?
2011. aug. 30. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok van az arcomon :/ Életünk során egyre több lesz rajtunk. Nekem az orvos azt mondta, hogy a nap hozza elő és lehetőleg ne sokat napozzak, ne járjak szoliba.

Ricinusolajat ajánlják, hogy elvileg az halványítja, majd eltünteti, de nem tudom, hogy mennyire igaz.


19/L

2011. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úhh ez elég rosszul hangzik, de azért köszi! :)
2011. aug. 30. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
zsófi vagy? :D na mindegy. az orvos le tudja szedni lézerrel meg simán is, és csak akkor marad heg ha nagyobb az anyajegy és kidudorodik
2011. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ricinusolajjal dörzsöld,naponta 3x
2011. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a naptól
2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen zsófi vok! :D Te pedig anna? Am köszi a válaszokat..
2011. aug. 31. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!