Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pórusösszehúzó krémet/t...

Milyen pórusösszehúzó krémet/tonikot használtok?

Figyelt kérdés

Rettenetesen tágak a pórusaim :/ nem tudok már velük mit kezdeni, voltam bőrorvosnál, kozmetikushoz is rendszeresen jártam, de semmi eredménye. Amit kaptam bőrdokitol, hát azzal semmire se mentem, de tényleg. A kozmetikus után meg csak rosszabb lett. Hiába tisztitotta ki a pórusaim, tudom az egy drbig piros, csak az a helyezet, h nekem nem mult el egy nap után,2-3 hétig ugy néztem ki mindig, mint akinek be van gyulladva az egész feje...:S

Pattanásaim már nincsenek is, elvétve néhány mitesszer és a hatalmas tág pórusaim, amik az egész arcomat beboritjak....

tudom a póruösszehuzo krémektől ne várjak csodát, de ha minimális szinten is , de picit helyrehozza a bőröm, én már azzal megelégszem :)


2011. aug. 30. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vichy Normaderm Nuit éjszakai krém.
2011. aug. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia nekem is vannak ,voltak tág pórusaim a arcom két oldalán egy kb diónyi felületen és most nem is látszanak lyukacskák bár még mindig nem olyan mint egy normális bőrü embernek de reménykedem benne hogy egy idő után olyan lesz eddig szépen javult, 1 hónapja csinálom.

Szóval én szárítani szoktam azon a részen minden este bekenem dermofil pasztával reggel lemosom. Amugy kénszappannal mosok arcot minden nap reggel délbe este.

2011. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!