Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után jár le a...

Mennyi idő után jár le a szavatosságuk ezeknek a termékeknek? Meddig használhatom fel?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen (kb másfél,2 éve) vásároltam az Avontól egy bőrtápláló és bőrszabályozó olajentes lotion-t. Most újra muszáj használnom a pattanások miatt. Még mindig ugyanolyan jó illata van,mint amikor régen kibontottam. Szerintetek felhasználhatom még? Köszi a válaszokat!
2011. aug. 31. 12:02
 1/5 anonim válasza:
Szia.Én nem használnám fel az biztos.Az alján van a lejárat ideje vagy a gyártás ideje,sztem nézd meg.
2011. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában fel van tűntetve, hogy felbontás után mennyi ideig őrzi meg a minőségét, de ha nincs, akkor egy dátumnak kell lennie a flakonon. Általában ezek 1, max 2 évig jók.
2011. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lejárat után még 1-2 hónapig bátran használhatja az ember, de fél év után a lejárattal már nem ajánlatos.
2011. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ír a tubuson semmit,csak egy dátumot,de nem találom,hogy az most a gyártási időt jelenti-e vagy a lejárat idejét. Sajnos azt sem írja,hogy a felbontástól mennyi ideig használhatom fel... :-(
2011. aug. 31. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam már régen lejárt kozmetikai terméket és nem lett tőle semmi bajom. Ha nincs rossz szaga vagy nem látszik rajta kívülről, hogy megromlott én simán elhasználnám. Egyébként is nekem van egy olyan érzésem, hogy a kozmetikai cégek azért adnak ilyen rövid lejárati időt , hogy jobban fogyjanak a termékeik. Emlékszem,hogy a régebbi kozmetikumokon 2-3 éves lejárati idők voltak, most meg 12 hónap?
2011. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!