Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan barníthatnám a bőrömet?

Hogyan barníthatnám a bőrömet?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szolizni, s krémeket sem szeretnék használni.

Belsőleg szeretném megoldani táplálkozással vagy tablettával. Lehetséges?


2008. márc. 8. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél répát, szép színed lesz tőle :D Amúgy várd ki a nyarat, vagy menj Hawaiira nyaralni... Vagy marad a szoli, vagy a krémek. De mehetsz olyan kezelésre is, ahol be kell állnod egy fülkébe és mindenhol lefújnak önbarítóval, ez viszonylag sokáig is tart, nem jut eszembe a neve.
2008. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kabinos barnítás a Magic Than. Nem jó. Ugyan olyan szinte,mint a krém. Nem is egyenletes,és foltosan kopik.

Szedj Béta-Karotint,persze ettől még nem leszel barna. Egy héten egy alkalommal nyugodtan szolizhatsz. Sajnos még nincs olyan tabletta,ami barnítana. Én is nagyon várom hogy legyen.:) Addig krémezek...

2008. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor türelem, barnaságot terem egyszer talán...

Köszönöm a válaszokat.

A béta-karotintól nem sárga leszek?

2008. márc. 9. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a második válaszadó. Aranyosan írtad,hogy türelem barnaságot terem.:))) Nem leszel sárga a Béta-Karotintól. Tulajdonképpen azok a vitaminok vannak benne,mint a sárgarépában. Attól sem sárgulunk be,viszont jót tesz a melanin termelődésének,amitől olyan szép barnák lehetnénk (már végre).:)
2008. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi...

Csak mikor napokig ettem egy rakás répát, merthogy én azt is szeretem valójában :) - akkor a tenyerem és talpam besárgult, s nem olyan gyorssan múlt el. Ezért vagyok szkeptikus.

2008. márc. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!