Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre milyen arckrémet...

Zsíros bőrre milyen arckrémet és alapozót használjak?

Figyelt kérdés

szeretném ha saját tapasztalaitokat írnátok le (esetleg olyat h melyik nem vált be)

és h konkrétan milyenek azok amik segítettek

köszi:)


2011. szept. 1. 18:36
 1/10 anonim válasza:
68%
ÉN is ezen gondolkodom.................. :$
2011. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akk már ketten vagyunk(sajnos) meg szerintem még nagyon sokan.. és nem tudom h mégis melyike vegyem meg h érjen is vmit:S:S
2011. szept. 2. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak lemosom arclemosóval és arckrém nélkül kenem fel az alapozót, mert a kettő együtt már sok lenne. Astor Mattitude+Rimmel Stay Matte púder rá+Maybelline pirosító.
2011. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem kicsit zsíros a bőröm, meg pirosodik is. Sima avonos alapozót vettem kb 800 forintért. Az avonos boltban az eladó csaj mondta hogy rengetegen viszik, persze mellé tette hogy nem a legjobb minőségű, és eléggé maszk hatása van. Hát megvettem gondoltam elsőre egy próbát megér.. hát annyira maszk hatása nem volt az arcomon, csak eléggé aláizzadt az arcom.. nem vakolatként kentem fel :D csak vékonyan.. szóval és ezt semmiképpen sem javaslom.
2011. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

nekem is zsíros a bőröm, és én minden este, meg reggel letisztítom, esténként arcradírral végigmaszírozom, attól mattabb lesz, és arra viszem fel a kifejezetten zsíros bőrre használatos alapozót vagy korrektort, attól matt lesz a bőröm, és nagyon szép, egyenletes. a termékek neve: bár az alapozót egy párizsi bio sminkboltban vettem, de lehet hogy itthon is lehet kapni:

bourjois bio détox organic fresh& even complexion

a korrektor -> dm : miss sporty so perfect stay

remélem tudtam segíteni

2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2011. szept. 4. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
én az aknesol-t használom. nekem bevált.
2011. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. szept. 5. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Homoktövis fényvédő krém, ez egy színezett bio krém, amit nemrég kezdtem használni a kozmetikusom javaslatára, nagyon jó!! Csak ajánlani tudom.

Ár: 3000 Ft 50ml, de sokáig elég

2011. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. szept. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!