Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ithoni praktikak szaraz....

Ithoni praktikak szaraz. Hajra? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
most vagadtam le a hajam mert nagyon torott volt, a fodraszom ajanlotta a placentas haj pakolast kallostol, a zoldet..de viszont en ki szeretnem meg egesziteni ithoni hajpakolasokkal is..mit ajanlotok? szaraz, fenyt vesztett, kocolodik es hullik...de viszont noveszteni is szeretnem, es egyenesiteni is mert idetlen hullamos a hajam.. es csak akkor szep ha teszek ra haj habot igy inkabb simitom mint habozzam..
2011. szept. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Az otthoni praktikák általában többet ártanak neki, mint használnak, nem véletlenül fejlődtek tovább ezek a dolgok az évszázadok során.

Én még tükörfény sampont és balzsamot ajánlanék rá, ha a fodrász ilyesmit nem ajánlott, mert nekem az vált be, szépen hidratálja a hajat, nekem egyáltalán nem töredezi, pedig majdnem derékig érő hajam van...

Ezenkívül szedj hajvitamint, vagy élesztőtablettát, hogy belülről erősítsd a hajad, ettől majd megáll a hajhullás is mert azt a legtöbb esetben vitaminhiány okozza.

És igyál elég vizet, napi másfél liternél semmiféleképpen ne kevesebbet, de inkább 2 litert naponta, és próbálj meg egészségesen és változatosan étkezni (tehát mindent egyél, zöldséget, gyümölcsöt, fehérjét (húst), és olyan szénhidrátot, ami nem cukor (rizs, teljes kiörlésű lisztből készült dolgok...stb).

A kócolódást amúgy a tükörfény balzsam annyira megoldja, hogy azzal már bontottam rasztát is (sőt a fodrászkellékesnél kapható egyszerű fehér flakonos kalos balzsam is, ami egyébként az egyik legolcsóbb és legnagyobb kiszerelésben kapható csodaszer, amit árulnak)..

2011. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszy a valaszt, ki probalom mind 2t:)
2011. szept. 1. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az otthoni praktikák általában többet ártanak neki, mint használnak, nem véletlenül fejlődtek tovább ezek a dolgok az évszázadok során."

hát...csak sajna ma a gyógyszergyártók visszaélnek a beteg emberek bajaival és gyógyítás helyett egyre több és több kencét vetetnek meg az emberrel ami elmondható hogy már káros az egézségre, ezért tartunk ott hogy visszafejlőduk, és visszamegyünk a természethez, Isten patikájához.

Az élesztő tabletta az mi? tényleg van hatása? bőrre is?

2011. szept. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az élesztőtabletta az a sima mezei élesztőnek egy koncentrált változata (orvosi élesztőnek is hívják), ami nem okoz puffadást meg ilyeneket, de kb ufgyanaz, mint a sima élesztő. Sok b vitamint tartalmaz, ezért jó hajra és bőrre is.

Nincs amúgy bajom a természetes megoldásokkal, csak ahhoz, hogy azokat biztonsággal alkalmazni tudja valaki eléggé ismerni kell, hogy milyen gyógynövény milyen hatóanyagokat tartalmaz, hogy szívódik fel, milyen koncentrációban kell használni. Ezért mondom, hogy laikusként jobb, ha olyat használunk, amit már előkészítettek és bevizsgáltak. De te választod ki, hogy melyik terméket használd, és nem kell 1000 féle, csak pont arra a problémára kell 1, amid van...

2011. szept. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem nem vált be az élesztő.

bánfi hajszesz viszont igen, szépen rendbetette a száraz hajamat, már nem szállós,és nem áll szét,a végére meg kókuszolajat tegyél,vagy ricinusolajat. (utóbbit ki kell mosni)

2011. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!