Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb modszer intim...

Mi a legjobb modszer intim szortelenitesre? A gyanta bevalt nalatok? Mennyi ideig nem nottek vissza a szorszalak? Nagyon fajdalmas?

Figyelt kérdés

Lanyok valaszat varom.. en eddig veet szortelenito kremmel epilaltam magam.. de hamar visszanonek a szorszalak :(

Valami tartosabbat szeretnek!!


2009. ápr. 19. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én epilátorral szoktam, de ez nagyon fáj. Előtte be szoktam fújni Lidocainnal, és akkor elviselhetőbb, de így is nehezen viselem. Sokszor nincs is erőm hozzá, ezért borotvával oldom meg, de utána kipattogzik a bőröm, na meg nagyon szúr másnap. Eplátorral hetekig nem nő ki a szőr. Pár hete azt tapasztaltam, hogy amikor nem hagytam megnőni, csak a pici borostákat epiláltam le, akkor nem fájt. Lehet, hogy nálam ez a módszer fog beválni, hogy mindig akkor kezdek neki epilátorral, mikor még nagyon pici és kevés a szőr. Gyantázni is próbáltam sok éve, attól tiszta véraláfutásos lettem, a fájdalom pedig pokoli volt.
2009. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent próbáltam.Rá kellet jönnöm, hogy nincs tökéletes megoldás.A borotva gyors, és egyszerű, bármikor bárhol jó, viszont két nap múlva olyan csúnyán és kétszer olyan erősen nő viszza, hogy nem igaz.A gyanta borzalamasan fáj(bár nem mindenkinek)de tartósabb nekem 2-3 hétig nem volt csúnya.Ráadásul a szőrt tövestül szedi ki és ezért koptatja.Az epilátor még jobban fáj, hiszen szálanként szed,viszont nem ragad és nem forró, és nem kerül alakalmanként 2500-3500Ft-ba mint a gyantázás.A krémek a legroszzabbak mert allergiát okozhatnak, és gondolj bele ami megöli a szőrhagymákat az milyen egészséges lehet...Próbálj ki mindent és meglátod neked mi a legjobb.
2009. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat !!!
2009. ápr. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!