Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnapra fog látszani?

Holnapra fog látszani?

Figyelt kérdés

Hát most fura kérdést fogok kérdezni de nembaj.Ma voltam kozmetikusnál.(lekezelte/kinyomta a pattanásaimat,miteszereket.)

És még pár óra után is nagyon csunya az arcbőröm(nagyon látszanak a pattanások sebei stb.)

Azt gondoltam,hogy fognak látszani még ma,

de holnapra elmúlik?

Vagy mikorra fognak elmúlni?

Előre is köszönöm :)


2011. szept. 5. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ált. 3 nap a gyógyulási idő
2011. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 nap?? hát az nem jó :(

holnap suli..azért remélem nekem nem fog annyira látszani holnap :S

2011. szept. 5. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem másnapra halványabb szokott lenni meg én alapozom is "jó minőségűvel" és nem sokat. Bár ez függ a pattanások mennyiségétől. Nekem amikor először mentem minimum 3 nap volt a gyógyulás de ezért is kértem úgy az időpontot, hogy péntek és akkor szombat+vasárnap no para otthon nem érdekes. Legközelebb ha mész próbáld így kérni és már nem lesz olyan vészes utána(: Mindenesetre neogranormont ajánlom:)
2011. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is neonagranormont, vagy svédcseppet :)

ezek leszárítják :)

amúgy holnapra tuti hogy nem fog elmúlni, de valamennyivel halványabb lesz =)

2011. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm..hát nem baj de remélem azért holnapra jobb lesz...

és hát legközelebb az biztos hogy pénteken megyek :)

svédcsepp az van is otthon akkor bekenem vele :)

mégegyszer köszi...

2011. szept. 5. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. igen, ez ilyen, máskor próbálj meg péntekre időpontot kérni. amúgy pontosan, a svédcsepp és neogranormon nagyon jó, esetleg ha nem irritál, hogy van rajtad smink, akkor korrektor, alapozó, púder. ha nem olyan vészes, az alapozót elhagyhatod, az a legkárosabb ezek közül. sőt, lehet, hogy a korrektor is elég lenne, majd látod reggel.
2011. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor jó..majd alapozót vagy valamelyiket :)

amugy hát ő előtte nem is látszottak ennyire mint most :S

:)

nem gyakran járok kozmetikushoz egy évvel ezelőtt voltam kb. ilyenen de hát márt nem is emlékszem hogy hány nap után mult el :)

2011. szept. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!