Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a titka a gyönyörű hajnak?

Mi a titka a gyönyörű hajnak?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ilyen hajam? hihetetlen, hogy milyen hosszú és mégis ennyire szép haja van ennek a csajnak...hogy lehet ez? http://www.youtube.com/watch?v=p2TsPlp1spo&feature=related
2011. szept. 6. 20:44
 1/8 anonim válasza:
33%
Egyszerű. A paróka.
2011. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Érdekelne miért van fenn egy vidi amin egy csaj fésülködik xD

am nekem hosszabb és közel vagyok a hatáshoz csak nekem tincsekre oszlik


Először is regeneráló sampon,hozzá való balzsam plusz valami dúsító balzsam plusz glis kúr ilyen kimosható azonnali plusz 2 az egyben gliss kur ilyen tubusos, plusz glisskur extra fény sampon az a rózsaszín...


Az elején említett balzsamok 300 és 250 forintba kerülnek LIDL és ALDI

plussz kallos féle placentás hajpakolás...amikor mind rárakom szebb a hajam mint a csajé...csak kinek van ideje minden hatóidőt kivárni?

2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A sok balzsamnál és pakolónál, ilyen-olyan spray-nél is fontosabb a táplálkozás és a megfelelő mennyiségű folyadékbevitel!

A márkás sampon és hajápoló kence csak segít, hogy ne romoljon a helyzet, de mit sem érnek, ha sajtburgerrel és coca-colával tömi magát az ember!

Nem kell salátán élni, de a tudatos odafigyelés rengeteget segít!

2-3l ásványvíz/nap, zöldségek-gyümölcsök-különféle húsok változatos fogyasztása.Emellé már jöhet egy kis vitamin kapszula formájában kiegészítésképp, és a gliss kur vagy bármi.

2011. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Második vagyok egyetértek azzal hogy fontos a táplálkozás is a haj szempontjából, de igazság szerint én sajtburhgert és coca-colát gyakran tömök...


A táplálkozás nagy szerepet az éppen nővő hajnál játszik ami már kinőtt azon keveset segít...amúgy a kencelistát nem viccből írtam, de sosincs türelmem végigcsinálni a kúrát...de sebaj...szalagavató előtt azért időtszakítok rá....basszus az is mindjárt itt van xD

2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Genetika! :)

20/F Fodrász

2011. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Ez a hihetetlenül hosszú? o.O

Amúgy egyrészt genetika, ahogy már írták, és megfelelő ápolás. Meg gondolom ráfújt mindenfélét, hogy fényesebb legyen.

2011. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát sztem ocsmány.
2011. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A videót egyébként azért linkeltem ki mert ki a akadtam hogy, hogy lehet ilyen hosszú és szép haja valakinek... Igaz genetika, az is sokat számíthat, viszont a táplálkozás az egy jó tipp köszönöm..:) Most abba fogom hagyni a hajvasalást, és megpróbálom elérni, hogy ilyen egészséges hajam legyen..:)
2011. szept. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!